Логотип CityLine«CityLine» – це мережа мультибрендових магазинів, що об’єднала найуспішніші, популярні і сильні світові бренди.

Мережа магазинів «CityLine» створена для успішних людей, які старанно працюючи, досягають поставлених цілей. Сприяти досягненню Ваших цілей – це наше завдання. Асортимент магазину дозволяє придбати все, що необхідно сучасній діловій людині, від ручки і портмоне до сумки і валізи.

Працюючи для Вас вже більше 20-ти років, ми постійно вдосконалюємось, переслідуючи єдину мету – сприяти Вашому успіху, підкреслюючи стиль і унікальність Вашої особистості.

Чудова якість, високопрофесійне обслуговування, індивідуальний підхід до клієнта і гнучка система знижок дозволяють Вам завжди отримувати колосальне задоволення від придбання товарів в магазині «CityLine».

Знаючи, чого ви хочете, ми завжди робимо максимум для Вашого успіху!

У нас представлена ​​найбільша колекція виробників шкіряних виробів світового рівня, відмінно зарекомендували себе в нашій країні. В результат і багаторічного відбору покупець віддає перевагу найкращим: Tony Perotti, Vito Torelli, Piquadro, Neri Karra, Tergan – ось неповний список компаній, з якими ми співпрацюємо. Жіночі сумки та аксесуари наймодніших форм і забарвлень можна вибрати в наших магазинах в великому асортименті.

Йти в ногу з часом, зберігаючи високу якість! Це кредо нашої торгової мережі підтримують і наші партнери: Tony Perotti, Vito Torelli, Neri Karra, Tergan. Також в мережі наших магазинів представлений широкий асортимент жіночих сумок для міського активного життя і подорожей фірми Epol.

У наших магазинах представлена ​​маса із сувенірами та подарунками європейських виробників: Victorinox (Швейцарія), Wenger (Швейцарія), Zippo (США), Pierre Cardin (Італія), Leader Argenti (Італія), Pasotti (Італія), Zest (Англія), а також товари багатьох інших брендів чекають вас.

Наші досвідчені продавці-консультанти допоможуть вам зробити правильний вибір у великому асортименті наших товарів. Для постійних покупців діє дисконтна програма. Завжди раді Вас бачити!

  • Контактний телефон: (057) 766 60 38
  • Електронна пошта: cityline.kh@gmail.com
  • Наш сайт: http://www.cityline.ua