З роботи на зустріч, потім в спортзал, додому … Скільки видів взуття ви міняєте в день? Будуть це осінні черевики, чоботи, туфлі або кросівки – одним з найважливіших факторів є якість і комфорт. Магазин Sandalini готовий запропонувати величезний асортимент взуття, сумок і аксесуарів. Представляємо класичне, спортивне, мінімалістичне та взуття в стилі casual.

Виявляється, купити жіноче, чоловіче взуття, сумки та аксесуари в одному магазині – не таке вже й складне завдання. Якісно, доступно, стильно! Саме так можна охарактеризувати вироби з колекцій, представлених в нашому магазині. Пропонуємо купити будь-яке взуття на всі сезони, смаки і переваги. Чого тільки душа забажає! А ціна – мрія в реальності. Все взуття магазину «Sandalini» купується безпосередньо у виробників з Туреччини, України, Польщі, Китаю. Це дає нам можливість надати найнижчі ціни з широким асортиментом.

Доповнюйте образ оригінальними аксесуарами: сумками, клатчами і рюкзаками. Ми завжди дбаємо про Вас, і наша мета – лояльні покупці, тому в нашому магазині є гнучка система знижок та акційних пропозицій! Не обмежуйте бажання придбати щось новеньке в цьому сезоні!

Якщо Ви прагнете бути в тренді, ТМ Sandalini із задоволенням допоможе отримати ідеальний образ, в якому Ви будете відчувати себе затишно, стильно і комфортно!

 

Поверх: ТРК Україна, 3-ій рівень

Категорія товарів: Жіноче, чоловіче взуття, сумка та аксесуари

Режим роботи:  з 10.00 по 22.00

Телефони:

гаряча лінія: 0800 208 008 (безкоштовно по Україні)

тел. магазину: +380992588027

Сайт: sandalini.com

insta: @sandalini_shoes

e-mail: info@sandalini.com

SANDALINI