«SUN RISE» – мережа солярій – клубів в Україні №1, включає в себе 6 закладів з топовими моделями соляріїв від провідних виробників в світі (MEGASUN і ERGOLINE) і професійним персоналом. За роки роботи нашими відвідувачами стали понад 150 тисяч людей. «Sun Rise» рекомендують і позиціонують як безпечну і професійну мережу солярій-клубів.

Одним з найважливіших достоїнств «Sun Rise» в порівнянні з іншими студіями засмаги це те, що в соляріях встановлені ексклюзивні лампи нового покоління, які виготовляються спеціально для мережі солярій-клубів «Sun Rise». Їх заміна відбувається не пізніше 85% встановленого виробником терміну служби, що гарантує якість і безпеку засмаги. Якість ламп дозволяє скоротити час і гроші на похід в солярій до 50% (в порівнянні з іншими моделями соляріїв, які запропоновані в Україні). Повноцінний сеанс в наших соляріях триває всього 4-6 хвилин, що кардинально відрізняє нас від конкурентів.

Так само у всіх солярій-клубах «Sun Rise» представлені професійні косметичні засоби французьської торгової марки Sun Rise 1«PEAU D’OR» (№1 у Європі) -засоби для засмаги в соляріях, які дозволять Вам отримати ідеальний результат, одночасно захищаючи і доглядаючи за шкірою під час засмаги. Тобто відвідавши солярій-клуб «Sun Rise» ви отримуєте гарний, рівний, безпечний загар в найкоротші терміни.

Для членів клубу у нас передбачена система лояльності, яка надає нашим постійним клієнтам масу знижок і подарунків, дозволяючи скоротити Ваші витрати на загар до 50%.

Мережа солярій-клубів «Sun Rise» працює для того, щоб Ви могли швидко і комфортно отримати якісний і безпечний загар.

  • Тел.: 057 750-75-00 | 094-850-75-00
  • Электронная почта: sunrise.megasun@gmail.com
  • Сайт: sunrise.kh.ua