Strong. Спортивне харчування

Компанія з продажу спортивного харчування в Україні “STRONG.UA” була заснована в м.Харкові у 2010 році.
У компанію входить мережа магазинів спортивного харчування “STRONG.UA”, яка налічує на сьогоднішній день дев’ять магазинів з продажу спортивного харчування в Харкові і інтернет-магазин спортивного харчування http://www.strong.ua/
Так само компанія “STRONG.UA” займається оптовою та дрібнооптової продажем спортивного харчування в Україні. Ми співпрацюємо з такими потужними виробниками спортивного харчування та спортивних аксесуарів, як BioTechUSA, SCITEC NUTRITION, OSTROVIT з офіційними представниками заводів по виробництву спортивного харчування в Америці і Європі OPTIMUM NUTRITION, BSN, DYMATIZE, MUSCLE TECH, NUTREX, ULTIMATE NUTRITION, UNIVERSAL, OLIMP і багатьма іншими.
Компанія “STRONG.UA” так само є офіційним представником торгової марки “BIOTECH”. “BIOTECH» – це Європейська торгова марка, по виробництву спортивного харчування, яка є на даний момент лідером за якістю і продажу спортивного харчування в Європі.
Мережа магазинів спортивного харчування “STRONG.UA” так само співпрацює з офіційним представником торгової марки Jan Tana. Jan Tana – це Американська компанія з виробництва спеціального гриму для учасників змагань з бодібілдингу і фітнес бікіні.
У наших магазинах працюють професійні продавці-консультанти, які підкажуть Вам як правильно приймати спортивне харчування та про користь спортивного харчування для тих, хто займається спортом і будь-якими фізичними навантаженнями. Наші фахівці безкоштовно проконсультують і допоможуть Вам скласти ПРАВИЛЬНУ схему прийому спортивного харчування, враховуючи індивідуальні особливості кожного.
З моменту заснування, компанія “STRONG.UA” є офіційним партнером і головним спонсором Харківської обласної федерації бодібілдингу. Ми беремо активну участь в організації змагань з бодібілдингу в Харківському регіоні і надаємо усіляку підтримку спортсменам Харківської області